İncirliova Erbeyli Trafik Sorununu Milletvekili Çözdü

İncirliova Erbeyli Trafik Sorununu Milletvekili Çözdü

Aydın Son Dakika Haber Sa, 01/21/2020 - 12:24
AYDIN Haber Yazarı: admin
Erbeyli-Kavsak

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Aydın-İzmir Karayolundaki İncirliova Sanayi Kavşağı ile Erbeyli Kavşağında sinyalizasyon çalışmasının tamamlandığını belirtti.

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, yolun Efeler'den Seulçuk'a kadar da sıcak asfalt yapılacağını açıkladı.

İncirliova Sanayi Sitesi Kavşağı ve Erbeyli Kavşağında sinyalizasyon çalışmaları tamamlandı. AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, partisinin İncirliova Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İncirliova Sanayi Sitesi Kavşağı ile Erbeyli Mahallesi girişindeki kavşakta incelemelerde bulundu.

Milletvekili Mustafa Savaş, şu açıklamayı yaptı: "İncirliova Sanayi Sitesinin karşısında tren ve araç geçişini daha kontrollü hale getirmek için sinyalizasyon lambaları takıldı,alt geçiş çalışmaları başlıyor.

Ayrıca, Aydın'ın girişinden Selçuk'a kadar yola sıcak asfalt çalışması yapılacağı konusunu Karayolları Bölge Müdürümüzle gerçekleştirdiğimiz görüşme neticesinde netleştirmiş olduk.

Erbeyli Muhtarımızın Erbeyli Kavşağı'na sinyalizasyon talebini yerine getirdik, trafik lambaları takıldı, en kısa sürede ışıklı kavşak faaliyete geçmis olacak. Ölümlü kazaların meydana geldiği kavşak artık daha güvenli hale gelmiş oldu. Hayırlı olsun diyoruz.

Karayolları Bölge Müdürümüze ve emeği geçen herkese bütün bu güzel çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Facebook Yorum