Başkan Kaya'dan Koçarlı Menderesspor'a Kahvaltı

Başkan Kaya'dan Koçarlı Menderesspor'a Kahvaltı

Aydın Son Dakika Haber Per, 02/13/2020 - 13:32
AYDIN Haber Yazarı: admin

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, geçen haftaki maçta İncirliova Belediyespor’un 5-0 mağlup ettiği Koçarlı Menderesspor futbolcularını kahvaltıda misafir etti.

Geçen haftaki oldukça gergin geçen kırmızı kartların çıktığı karşılaşmadan sonra dostluk rüzgarları esti.

İncirliova Kültür Park tesislerinde düzenlenen kahvaltıya Koçarlı Menderesspor Spor Kulübü Başkanı Nihat Engin, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güler, kulüp yöneticileri ve futbolcular katıldı.

Kültürpark'taki kahvaltıda konuşan Başkan Kaya; "Amatör Süper Ligde iki ilçenin takımları olarak karşılıklı mücadele etsek de sporun ruhunda dostluk, kardeşlik vardır. 90 dakikanın sonunda maçın skoru ne olursa olsun önemli olan sporcular ve kulüpler arasında karşılıklı dostluğu, saygıyı sürdürebilmektir. Düzenlediğimiz bu kahvaltı bu düşüncemizin güzel bir örneğidir. Büyük bir özveriyle emek veren takımının başarısı için mücadele eden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum, her zaman dostluk kazansın" dedi.

Kahvaltı için Başkan Kaya'ya teşekkür eden Koçarlı Menderesspor Spor Kulübü Başkanı Nihat Engin; "Atalarımız anlarsa uzağım yakınımdır, anlamazsa yakınım uzağımdır demiştir. İncirliova Belediye Başkanımız bu güzel kahvaltı etkinliği ile bize yakın olduğunu göstermiştir. Kendisi her zaman sporun ve sporcunun yanında olmuştur. Başkanımız Aytekin Kaya'ya bizlere verdiği destek için teşekkür ediyorum" dedi.

Facebook Yorum