Gizlilik Politikası

www.aydinbuyuksehir.com sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir.

ilgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden / içerikten / yorumlardan dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, aydnbuyuksehir@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

© Copyrigth 2020  www.aydinbuyuksehir.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.aydinbuyuksehir.com’a aittir.

www.aydinbuyuksehir.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

www.aydinbuyuksehir.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz ve saklanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.aydinbuyuksehir.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu linklerden sorumlu tutulamaz.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazanlar sorumludur. www.aydinbuyuksehir.com’a hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden www.aydinbuyuksehir.com sorumlu değildir.

Facebook Yorum