MY Okulları Bursluluk Sınavı Başvuruları Devam Ediyor

MY Okulları Bursluluk Sınavı Başvuruları Devam Ediyor

Aydın Son Dakika Haber Sa, 02/11/2020 - 10:54
AYDIN Haber Yazarı: admin
My-Okullari

Aydın’da anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi düzeyinde eğitim veren MY Okulları’nın 15-16 Şubat tarihlerinde yapılacak Bursluluk Sınavına başvurular devam ediyor.

MY Okulları, 2020-2021 eğitim öğretim yılında Efeler Zeybek Mahallesi’ndeki yeni kampüsüne taşınmaya hazırlanırken, yeni eğitim öğretim yılı 4, 5, 6 ve 7. Sınıflar için Bursluluk Sınavı’nı 15-16 Şubat tarihlerinde gerçekleştirecek.

2015 yılında hizmet vermeye başladıkları Aydın’da yeni eğitim öğretim yılında yeni kampüslerinde hizmet verecek olmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Aydın MY Okulları Kurucu Müdürü Fatih Karahan, 28 yıllık tecrübemizle Aydın’ın eğitim kalitesini daha da iyi seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz. Anaokul, ilkokul, ortaokul ve bu yıl da anadolu lisemizi dahil ederek hizmet verdiğimiz ilk 5 yılda 450 ye yakın öğrenci mevcuduna ulaşırken, Aydınlılar’ın takdir ve güvenini kazandık. Sosyal, sportif, sanatsal ve atölye çalışma alanları daha fazla olan, bin öğrenci kapasiteli yeni kampüsümüze yeni eğitim öğretim yılı öncesi taşınacağız. Aydın Efeler Zeybek Mahallesi’nde 8 dönüm üzerinde 10 bin metrekareye yakın kapalı alanı bulunacak yeni kampüsümüzün inşaat çalışmaları devam ediyor. 2020-2021 eğitim öğretim yılı için Bursluluk Sınavı’mızı 15-16 Şubat tarihlerinde bu hafta sonu mevcut okul binamızda gerçekleştireceğiz. Şuana kadar bin 500’e yakın öğrencimiz başvuruda bulundu.

My Okulları Bursluluk başvurularımız 14 Şubat 2020 cuma gününde kadar devam ediyor. 4, 5, 6 ve 7. Sınıflar için burs imkanlarından yararlanmak isteyen öğrencilerimizi hafta sonu sınavımıza bekliyoruz diye konuştu.

Facebook Yorum